21 Infos zu Amir Bilalli

Mehr erfahren über Amir Bilalli

Lebt in

Infos zu

1 Aktuelle Nachrichten

6 Profile in Sozialen Netzwerken

Facebook: Amir Bilalli

Facebook: Amir Bilalli | Facebook

Facebook: Amir Bilalli | Facebook

Facebook: Amir Bilalli | Facebook

3 Meinungen & Artikel

Lacio merr kapitenen e Shqipërisë, Aurora Seranaj | Global Sport...

  Lacios i shtohet edhe një shqiptar në radhët e veta. Fjala këtë herë nuk është për ndonjë futbollist, por për futbollistë. Eshtë kapitenja e Kombëtares...

Forumi Rinor – AlternAtivA

15, Gostivar, Taxhedin Seadini, Amir Bilalli. 16, Çashkë, Ulfet Useini. 17, Tetovë, Gazmend Arifi, Mediha Demiri, Argjend Amiti ... › forumi-rinor

Potential NT Scouting Database - Page 5 - Albanian Football Forum

I remember making a thread in the old forums of potential players that should be capped up for the NT and everyone would give suggestions. Many of those players

12 Webfunde aus dem Netz

Të gjitha lajmet nga Amir Bilalli

› tag › amir-bi...

Amir Bilalli premton mbështetje për boksierët më të mirë të...

› amir-bilalli-...

Po vinë ditë të mira për sportin shqiptar në Maqedoni, zv/drejtori...

— Sportistët shqiptarë vlerësojnë lartë punën e zevendes drejtorit të ri në Agjencinë për Rini dhe Sport, Amir Bilalli. › klubi-i-hendbolli...

Familja që lidh LSDM-në me Alternativën (FOTO) | TopShqip

... Xheneta Bilalli ishte angazhuar drejtpërdrejtë në aktivitete politike të LSDM-së, ndërsa djali, Amir Bilalli, në Forumin Rinor të partisë Alternativa. › Ballina

Takim pune i ministrit Aliti me Amir Bilallin - zëvendësdrejtorin e...

Shkup, 27 janar Ministri i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës Admirim Aliti, sot realizoi takim pune me zëvendësdrejtorin e Agjencisë...

'Godet' fortë Trepça '89 (FOTO) - Lajmet e fundit - Zëri

Një ditë pas mbylljes së afatit kalimtar të janarit, Trepça ’89 i ka zyrtarizuar dy përforcime, të cilat vet mitrovic… i kanë konsideruar si...

Alternativa ia merr BDI-së drejtorin e Burgut të Idrizovës, mësoni...

— AMIR BILALLI – AGJENSIA PËR RINI DHE SPORT, ZV/DREJTOR. LIRIDON BAFTIJU – DREJTOR, QENDRA PËR PUNË SOCIALE, SHKUP. Në BDI nuk pritet të ketë ... › alternativa...

Klubi i njohur kosovar transferon gjashtë lojtarë - Periskopi

— 2. Bujar Rama – Trepça 3. Demir Avdiç – Zlatibor 4. Hasan Hyseni – Trepça 5. Argjend Mustafa – Skénderbeu 6. Amir Bilalli – KF Bylis. › klubi-...

Guys going to Havana Caffe Present: Dj Andrej Gjoshev & Boge Conga...

Havana Caffe Present: Dj Andrej Gjoshev & Boge Conga

Qeveria para largimit shkarkoi dhe emëroi drejtorë – Iliria News...

— ... të Agjencisë për Rini dhe Sport, ndërsa ushtrues detyre është emëruar Amir Bilalli, kuadër nga Alternativa, përcjell INA. › Aktuale

Stadiumi në Zajaz vetëm premtim, kompania pret sinjal nga ARS për...

— Në Emisionin Pastel në TV21 pyetëm edhe zv/drejtorin e ri të Agjencisë për Rini dhe Sport Amir Bilalli se ku qëndron problemi. › stadiumi-ne-zajaz-...

“Alternativa” në qeveri, këto janë emrat të tjerë që do të drejtojnë...

— AMIR BILALLI – ZV/DREJTOR AGJENCIA PËR RINI DHE SPORT,. LIRIDON BAFTIJU – DREJTOR NË QENDRËN PËR PUNË SOCIALE, SHKUP. ›

Bedeutung zum Vornamen Amir

Männlicher Vorname (Arabisch): Amir; Emir, Befehlshaber;; amir = der Emir, der Befehlshaber; ursprünglich ein Titel, mit der Bedeutung 'Befehlshaber'; 'Emir' ist ein deutsches Fremdwort dieses Ursprungs

Bedeutung zum Nachnamen Bilalli

Bedeutung: Alt-Albanisch für "Öffnung in der rückwärtigen Körpermitte"

Personensuche zu Amir Bilalli & mehr

Die Personensuchmaschine Namenfinden.de ist die neue Personensuche für Deutschland, die Profile, Kontaktdaten, Bilder, Dokumente und Webseiten zu Amir Bilalli und vielen weiteren Namen aus öffentlich zugänglichen Quellen im Internet anzeigt.