61 Infos zu Aida Alidemi

Mehr erfahren über Aida Alidemi

Infos zu

3 Aktuelle Nachrichten

“Mendje Djallëzore”, një shfaqje moderne dhe e guximshme - Bota Sot

Premiera e dramës “Mëndje Djallëzore” të autorit Blerim Haxhiaj, është mirëpritur nga publiku dhe kritika teatrore. Shfaqja që dhuroi emocione të forta më 4...

Blushi provokon në Kosovë: Ironi për myslimanët dhe të krishterët

... në Teatrin Profesionist të Pejës në kastën e aktorëve ka Cen Binaku, Fidan Moni, Aida Alidemi, Agon Bala, Flormend Shabaj, Fisnik Sykaj e Fitore Broqi.

MCIC

The cast includes Salaetin Bilal, Hismet Ramadani, Musa Isufi, Ilber Murtezi, Mendim Murtezi, Sefedin Shabani, Aida Alidemi. Pance Minov is the scenographer, ...

5 Profile in Sozialen Netzwerken

Facebook: Aida Alidemi | Facebook

LinkedIn: Aida Alidemi | 职业档案 - LinkedIn

上领英,在全球领先职业社交平台查看Aida Alidemi的职业档案。Aida的职业档案列出了1 个职位。查看Aida的完整档案,结识职场人脉和查看相似公司的职位。

LinkedIn: Aida Alidemi | LinkedIn

Aida Alidemis berufliches Profil anzeigen LinkedIn ist das weltweit größte berufliche Netzwerk, das Fach- und Führungskräften wie Aida Alidemi dabei hilft, ...

LinkedIn: Aida Alidemi | LinkedIn

View Aida Alidemi's professional profile on LinkedIn. LinkedIn is the world's largest business network, helping professionals like Aida Alidemi discover inside ...

2 Firmen-Mitarbeiter

Unser Autohaus | Kia Beständig Automobile GmbH & Co. KG ...www.kia-bestaendig-gochsheim.de › ueber-uns › unse...

Ob Verkauf, Werkstattservice oder Vermietung von Pkw und Nutzfahrzeugen - in der Beständig Autowelt ist dein Fahrzeug in den besten Händen. Unsere ...Missing: "Aida Alidemi Ob Verkauf, Werkstattservice oder Vermietung von Pkw und Nutzfahrzeugen - in der Beständig Autowelt ist dein Fahrzeug in den besten Händen. Unsere ... Missing: "Aida Alidemi

Unsere Werkstatt | Kia Beständig Automobile GmbH & Co.KG Haßfurtwww.kia-bestaendig-hassfurt.de › Unser Autohaus

Unsere Werkstatt · Beständig Autowelt. Vertrauen verbindet mit Sicherheit – seit 1962! · So findest du uns · Beständig Automobile GmbH & Co.KG · Unsere Standorte.Missing: "Aida Alidemi Unsere Werkstatt · Beständig Autowelt. Vertrauen verbindet mit Sicherheit – seit 1962! · So findest du uns · Beständig Automobile GmbH & Co.KG · Unsere Standorte. Missing: "Aida Alidemi

1 Prominente, Sportler & Politiker

IMDB Filmographie: "Prespav" Nagradna igra (TV Episode 2016) “Cast” credits -...

Aida Aljidemi. Majlinda (as Aida Alidemi) · Get the IMDb App · Get the IMDb App · View Full Site · Help · Site Index · IMDbPro · Box Office Mojo ...

1 Video- & Audioinhalte

RAZOR (BRISKU) - official promo - video Dailymotion

Autor & Regjia : Naser Shatrolli Skenografia : Mentor Berisha Muzika : Drinor Zymberi Kostumografia : Gresa Zajmi Ass. : Liridon Nikqi & Astrit Bytyçi Luajnë...

7 Meinungen & Artikel

12 | January | | iNfO-kOhA

2 posts published by iNfO-kOhA on January 12, 2015

Me ju dhe vetëm për ju | Page iNfO-kOhAinfokoha.wordpress.com › page

· Aida Alidemi te kete vlera me te larta artistike se une-Rudina Zhara Gruda .Kjo zonje eshte e punesuar ne Teatrin Shqiptar ne Shkup, ...

"Thesi magjik" i Jakupit

Shkup, 16 dhjetor - Premiera e pjesës teatrale për fëmijë

PEJË, NESËR JEPET REPRIZA E SHFAQJES “TË JESH NËNË”

Në teatrin e qytetit “Istref Begolli” të Pejës, nesër me fillim në ora 19:00 jepet premiera e shfaqjes “Të jesh nënë” e autorit Italian Roberto Bracco me regji...

40 Webfunde aus dem Netz

Beständig Automobile GmbH & Co. KG in Gochsheim - mobile.dehome.mobile.de › BESTAENDIGAUTOMOBILEGM...

Rating (21) Jeep Compass MY21 80th Anniversary NAVI+ACCPano.-Dach € (Brutto) € (Netto)19,00% MwSt.Missing: "Aida Alidemi Rating (21) Jeep Compass MY21 80th Anniversary NAVI+ACCPano.-Dach € (Brutto) € (Netto)19,00% MwSt. Missing: "Aida Alidemi

Beständig-Autowelt in Gochsheim, Knetzgau und Haßfurtwww.bestaendig-autowelt.de

Beständig Autowelt in Gochsheim, Hassfurt und Knetzgau Horst Beständig GmbH. Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim.Missing: "Aida Alidemi Beständig Autowelt in Gochsheim, Hassfurt und Knetzgau Horst Beständig GmbH. Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim. Missing: "Aida Alidemi

Startseite | Kia Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheimwww.kia-bestaendig-gochsheim.de

Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim Anfahrt. ; ;  ...Missing: "Aida Alidemi Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim Anfahrt. ; ; Missing: "Aida Alidemi

Unsere Standorte - Beständig Autoweltwww.bestaendig-autowelt.de › Unternehmen

Gochsheim Autohaus und Werkstätten Horst Beständig GmbH. Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim. mercedes-star.Missing: "Aida Alidemi Gochsheim Autohaus und Werkstätten Horst Beständig GmbH. Beständig Automobile GmbH & Co. KG Gochsheim. mercedes-star. Missing: "Aida Alidemi

Daily Bulletin - Yahoo Groups

Written by Shkelzen Halimi, roles by Emine Kadriu, Mejdi Alidemi, Aida Alidemi, Mirsad Abazi, Visar Etemi, Zarie Jonusi and Bekhir Nuredini.

The Crimson

The very famous actress from Macedonia Aida Alidemi talks about her carrier and taste for music. This Sunday only @ Diagnoza

Diagnoza Aida Alidemi - Alsat-M שיר להורדה

ולהאזין הורדת ישירה … Diagnoza Aida Alidemi - Alsat-M שיר להורדה

19.Prishtinë Priština Priştine - PDF Free Download

hdkjghfhgkjdshfgkshfdgjk sjkfhjkgfhg fgfjkhkhgjf jk jhhgjkfdhgkhdjkfhgdfhgkhdf hj thhtrhhet...

Begolli

Zymberaj Flormend Shabaj Aida Alidemi Fidan Moni Agon Bala Fisnik Sykaj.

Me shfaqjen “Gratë” nga Teatri Shqiptar në Shkup, nisi edicioni i...

Ka nisur rrugëtimin e tij edicioni i dytë i Festivalit Ndërkombëtar të Teatrove “Prishtina International Theater Festival”, PITF 2018, me hapjen zyrtare në…

Premtimi - Albanian Dubsalbaniandubs.weebly.com › premtimi

Emine Kadriu - Sadakat Valdeta Ismaili - Gazel Hisarli Genci Mirzo - Ali Sonat Sefedin Nuredini Mentor Nuredini ​Dritëro Ame Aida Alidemi Orhan Asani

Teatri Istref Begolli | Community Organization | Establishment |...

... Nura Aktorët: Shpresa Salihaj Kelmendi, Flormend Shabaj, Faik Zekaj, Agon Bala, Herodita Ramshaj, Aida Alidemi Lajçi, Luan Daci. Muzika: Gëzim Hasani.

Istref Begolli

Shabaj Aida Alidemi Fidan Moni Agon Bala Fisnik Sykaj. Teatri Istref Begolli.

Kosova, në tehun e briskut të Shatrollit - Arkiva Shqiptare e Lajmeve

aktorët e teatrit të Pejës: Hysen Binaku, Fidan Moni, Aida Alidemi, ...

Zonja Fazilet dhe te bijat - Albanian Dubs

Andrra Marku · Kaltrina Mustafa · Sara Ademi · Hamdi Rashiti · Bekim Ismani · Flora Kadriu · Nazan Ibraimaj · Aida Alidemi.

REGJISORJA AJETI: TË PUNOSH ME AKTORËT E TEATRIT TË PEJËS ËSHTË...

Për fund, duhet shtuar se në këtë shfaqje do të luajnë aktorët: Aida Alidemi, Flormend Shabaj, Shpresa Salihaj, Luan Daci, Fitore Broqi, Agon Balaj, ...

Me “Gratë”, Teatri Shqiptar i Shkupit bëhet pjesë e Festivalit...

Aida Alidemi, Xaka Jonuzi Çeliku, Linda Saiti dhe Aida Elezi.

“Gratë”, premierë në Shkup më 26 dhjetor - Tirana Todaytiranatoday.al › grate-premiere-ne-shkup-26-dhjetor

... janë Teuta Ajdini Jegeni, Drita Kaba Karaga, Amernis Nokshiqi,Vjollca Bekteshi Hamiti, Aida Alidemi, Xaka Jonuzi Celiku, Linda Saiti e Aida Elezi.

“Ifigjenia në Aulidë” mirëpritet në Rugovë - Kultura

Premiera e shfaqjes “Ifigjenia në Aulidë”, në amfiteatrin Malaj të Rugovës, me regji të Enver Petrovcit ka marrë jo pak duartrokitje nga publiku

“Mendje Djallëzore”, përfaqëson Kosovën në Festivalin Ndërkombëtar në...

Në rolin e Oresit është Flormend Shabaj, në rolin e Borës është Aida Alidemi, hetuesi luhet nga Fidan Moni dhe gardianët portretizohen nga Agon Bala dhe ...

Bedeutung zum Vornamen Aida

Weiblicher Vorname (Deutsch, Englisch): Aida; Italienisch (Erfunden); bekannt durch Verdis Oper 'Aida' (1871) als Name der äthiopischen Sklavin; erfunden durch den Autor der Vorlage der Oper, Auguste Mariette

Verwandte Personensuchen

Personensuche zu Aida Alidemi & mehr

Die Personensuchmaschine Namenfinden.de ist die neue Personensuche für Deutschland, die Profile, Kontaktdaten, Bilder, Dokumente und Webseiten zu Aida Alidemi und vielen weiteren Namen aus öffentlich zugänglichen Quellen im Internet anzeigt.